Templates by BIGtheme NET

Fast Foodi

Më në fund fejohet Stresi: Nuk kam fjalë ta përshkruaj këtë ndjenjë (FOTO)

Për reperin shqiptar Stresin, sot është një ditë shumë e veçantë dhe e lumtur.  Ai ka formalizuar lidhjen e tij të dashurisë me Keisin, vajzën që i ka vjedhur zemrën prej disa  vitesh.  Edhe pse ata për një periudhë kohe kanë jetuar larg njëri-tjetrit dashuria e tyre është rritur çdo ditë. Këngëtari ka vendosur të ndajë me ndjekësit e tij ...

Lexo me teper »

Babai i përlotur- djalit: Hiq dorë nga bixhozi, po shkatërron familjen

Historitë njerëzore janë nga më të ndryshmet, prekëse në veçantitë e tyre, ashtu siç është historia që u tregua sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, në Tv Klan. Prapa murit, qëndronte një baba i vuajtur, i cili pas një rrëshqitje të tokës, iu shkatërrua banesa. Në kushte të vështira dhe xhepat bosh, ai u largua bashkë me familjen ...

Lexo me teper »

Elvana flet për herë të parë për ‘ndarjen’ nga Flori: Gjithçka që ndjej është mirënjohje

Elvana Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave kohët e fundit, për shkak të koncertit të saj recital, më 3 shkurt, në ditën e saj të lindjes. Mirëpo krahas recitalit, mediat i kushtruan një sërë artikujsh mungesës së Flori Mumajesit në recital dhe mospërmendjes së tij nga Elvana. Mbrëmjen e kaluar, teksa ishte e ftuar në emisionin “Xing ...

Lexo me teper »

Rita Ora suprizon shqiptarët me vallen e Rugovës (VIDEO)

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora, mbrëmjen e kaluar dha një koncert me rastin e Festës së Pavarësisë së Kosovës. Siç i ka hije një patrioteje shqiptareje, edhe Rita ishte veshur kuq e zi dhe për më tepër foli shqip duke mahnitur shqiptarët. Në një moment gjatë koncertit, Rita ndaloi dhe u tha personave të pranishëm në shesh, se kishte ...

Lexo me teper »