Vendosni fjalën kyçe....

Fast Food

Rama duhet ta shohë këtë VIDEO: “Thirri mendjes o rrotë, do përfundosh si Rikardi i III”

Në marshimin e djeshëm drejt presidencës, për t’i kërkuar presidentit Meta kthimin e ligjit për Teatrin, protestuesit- qytetarë, artistë dhe pjesëtarë të shoqërisë civile, bënë një ndalesë të shkurtër edhe para Kryeministrisë. Në këtë moment, aktori Neritan Liçaj, i përcolli një mesazh kryeministrit Edi Rama, duke i kujtuar se ai…