Templates by BIGtheme NET

Fast Foodi

Meghan Markle-it i dalin reçipetat, vihet në siklet në dasmën e shokut të Harry-t (FOTOT)

Meghan Markle u vu në siklet pasi iu shpërthye kopsa e fustanit, gjatë dasmës së një miku të princit Harry, duke i dalë reçipetat. Ndërkohë që sëbashku me të tjerë anëtarë të familjes mbretërore dhe miq, po përshëndeste me dorë për publikun dhe kamerat në ceremoninë e organizuar në kishën St Mary the Virgin, në Surrey, Meghan-it i dolën recipetat, ...

Lexo me teper »

Çmendet rrjeti pas princeshave të Spanjës: A nuk janë më të bukurat në botë? (FOTOT)

Dy princeshat e Spanjës, rrjeti tanimë po i konsideron si më të bukurat jo vetëm në Europë, por edhe në Botë. Princeshat Eleonor (12 vjeç) dhe Sofia (11 vjeç), janë mbajtur larg vëmendjes së mediave nga prindërit e tyre, mbreti Felipe VI dhe mbretëresha Letizia. Por këtë fundjavë, pas pushimeve të tyre në Mallorca, fotot e princeshave kanë qarkulluar në ...

Lexo me teper »

Nicole Kidman sypatrembur, shpëton merimangën nga pishina (VIDEO)

Mund të jetojë në SHBA tani, por Nicole Kidman duket se nuk i ka harruar rrënjët e saj australiane. Aktorja ka publikuar një video, teksa duket tejet e vëtëpërmbajtur dhe aspak e frikësuar, teksa shpëton një merimangë të madhe në puishinën e shtëpisë së saj. Ndërsa fëmijët e saj bërtisnin të frikësuar, Kidman e merr merimangën dhe e fut në ...

Lexo me teper »

Cristiano Ronaldo i bën ‘unfollow’ Realit të Madridit

Pas transferimit tek Juventusi, Cristiano Ronaldo e ka hequr klubin e Real Madridit nga lista e llogarive që ai ndjek në Instagram. Pas 9 vitesh, Ronaldo u largua nga kryeqyteti spanjoll këtë verë, pasi përfundoi një marrëveshje prej 100 milionë eurosh për t’u transferuar tek gjigantët italianë, Juventus. Ka shkrime në mediat spanjolle, se futbollisti portugez mund të shesë pronat ...

Lexo me teper »

Motrës së Meghan Markle akoma s’i ka dalë mllefi, çfarë bën në ditëlindjen e dukeshës së Sussex

Meghan Markle dhe motra e saj Samantha, vazhdojnë të shkojnë keq me njëra-tjetrën. Ose më saktë, Samantha vazhdon të flasë keq për motrën e saj të famshme në publik. Në ditëlindjen e 37-të të Meghan-it, Samantha ka bërë një dedikim tejet ironic për të motrën, duke thënë se ajo nuk e kishte uruar babain e tyre për ditëlindje. “Gëzuar ditëlindjen ...

Lexo me teper »

Britney Spears pushime me dy djemtë, vizitojnë ‘Buckingham Palace’ (FOTOT)

Këngëtarja Britney Spears ka vizituar Buckingham Palace sëbashku me djemtë e saj, duke zgjedhur kështu të kalojë pak kohë me familjen përpara performancës së saj në Brighton Pride. Ylli i Popit u përzie me vizitorë të tjerë, ndërsa i mori bijtë e saj në një turne rreth kryeqytetit anglez. Britney, kishte veshur një fustan të shkurtër, të verdhë dhe çizme ...

Lexo me teper »

Barack Obama feston ditëlindjen, urimi i veçantë i gruas së tij Michelle (FOTO)

Ish-presidenti amerikan Barack Obama mbushi 57-vjeç këtë të shtunë. Me këtë rast, bashkëshortja e tij Michelle Obama ishte e para që nisi me urimet për ish-presidentin. Ish-zonja e parë publikoi një foto në rrjetet sociale, ku shfaqet Obama me një pamje të një peizazhi. “Gëzuar ditëlindjen Barack Obama. Pamja është gjithmonë më e bukur me ty”, shkruan Michelle. Menjëherë pas ...

Lexo me teper »

Hidhet nga dritarja e apartamentit për t’i shëtuar policisë, pasi vrau të dashurën me thikë (Video)

Policia e Manchesterit ka publikuar pamjet kur Michael Marler, u përpoq të ikë nga skena e një vrasjeje, duke kërcyer nga një dritare e banesës në katin e sipërm mbi një makinë të parkuar. Michael Marler u dënua me burgim të përjetshëm në Gjykatën “Manchester Croën” të ​​premten. Për vrasjen e Danielle Richardson, të cilën e goditi disa herë me ...

Lexo me teper »

Duterte sfidon trafikantët e drogës, u sekuestron makinat e ua shtyp me buldozer (Video)

Presidenti i Filipineve, Duterte, ka sfiduar trafikantët në vend kësaj here duke dhënë spektakël. Kësaj here ai ka urdhëruar shkatërrimin e të gjitha mjeteve luksoze të trafikantëve të drogës dhe bandave kriminale që veprojnë në vend, të cilat janë bllokuar nga policia. Lideri filipinas njihet për qëndrimet dhe deklaratat e tij polemizuese. Që prej ardhjes së tij në pushtet, qindra ...

Lexo me teper »

Gjykatësi në SHBA jep urdhrin e pazakontë në seancë: Mbylljani gojën me ngjitëse të pandehurit (Video)

Një gjykatës në Ohio të SHBA-së, ka dhënë një urdhër të pazakontë në sallën e gjyqit. Teksa ai po fliste, i akuzuari e kundërshtonte nga vendi duke e ndërprerë herë pas here. Pas disa vërejtjesh, gjykatësi urdhëron policët që e shoqëronin që t’i mbyllnin gojën duke ia bllokuar me ngjitëse. Sipas gjykatësit, shkak për këtë vendim ishte bërë “mosrespektimi i ...

Lexo me teper »