Templates by BIGtheme NET

Inbox

Mazniku i shkruan Ramës: Hackerat rusë u nxehën me Sorosin dhe sulmuan ujësjellësin tonë

I dashur Shef Edi.  E di që je shumë i zënë duke bërë varavinga nëpër Londër, por është mirë që të jesh i informuar mbi sulmin që na është bërë në sistemin e faturimit të ujësjellsit në Tiranë. Sot kemi konstatuar se shumë biznese janë mbifaturuar nga një ndërhyrje hackerash në sistemin e ujësjellsit për të na  prishur imazhin e ...

Lexo me teper »

Veliaj i shkruan Ramës: Eljan Tanini është Lavdrim Muhaxheri i maskuar si ekologjist

Shef,dyshoj se mund të kemi gjetur kokën e organiztës terroriste këtu në Tiranë sot e cila ka një rezikshmëri të lartë për një sulm të fuqishëm eko-terrorist. Quhet Eljan Tanini dhe e arrestuan sot gjatë  aksionit të sukseshëm të quajtur “Pemthymi” nga grupi i gatshëm shqiponjat. Veprimtaria e këtij personi është shumë e dyshimtë. Nga pamjet filmike që kanë administruar ...

Lexo me teper »

Endri Strategu instrukton ministrat si të betohen në Kuvend

I dashur Shef Edi. Në sondazhin e fundit zbuluam se ky betimi që ka bërë Arben Ahmetaj na ka dhënë shumë pikë. Të gjithë u prekën kur dëgjuan Benin të thoshte në parlament “Për kokë të çupave”. Pra mund të themi pa frikë që Ahmetaj është themeluesi i kësaj mode. Unë jam i mendimit që duhet ta intensifikojmë si strategji, ...

Lexo me teper »

Joleza blen piskatore dhe publikon SMS-të e këmbyera me Ramën

Përshëndetje, vendosa të blej piskatore. Me anë të kësaj letre dua të evidentoj dy arsye që më çuan drejt piskatores. Së pari ishte mospërfillja që patët ndaj shkrimit për BabaStars nga Kel Demi dhe së dyti genjeshterën e madhe gjasme për mos rikandidimin tim si kryetare e FRESSH-it. E para më shtyn në një nevojë të thellë të brendshme për ...

Lexo me teper »