Templates by BIGtheme NET

Inbox

Endri strategu, zbulon SMS-të e këmbyera për vizitën e John Kerryt

Përshëndetje Endri,  Sipas porosisë tuaj, kompania jonë telefonike,  ka përzgjedhur disa nga sms-të më të vecanta që janë këmbyer me rastin e vizitës së z.John Kery në Tiranë. Shpresojmë që t’iu shërbejnë dhe kryeministri të përzgjedhë sms-në më të bukur për ta hedhur nesër pasdite në Facebook, mqs paraditen e ka të zënë. *********** SMS 1: Mimi Kodheli për Edi ...

Lexo me teper »

Rama i përgjigjet Artan Fugës: Punoj si kryeministër vetëm për të shitur pikturat

Unë e dija që ishe llafazan por që të shkruaje 4 faqe formati për dy minuta nuk kisha për ta besuar. Personalisht mendohem, pastaj nuk shkruaj dot kaq shpejt, konsultohem me Ilir Beqajn, i them edhe njëherë sekretares për redaktim dhe pastaj e publikoj. Unë i kam bërë thirrje të gjithë të rinjve që të antarësohen në partinë time dhe ...

Lexo me teper »

Joleza i shkruan Majkos: Poshtë pallatit të shoqes time erdhi Nelson Mandela

I dashur Shef Edi  Duke qenë se Joleza më është dukur e çuditshme dhe e dyshimtë këto kohët e fundit, vendosa ta fus në përgjim. Kam arritur të zbuloj se herët në sabah, poshtë pallatit të një shoqeje të Jolezës vijnë persona të dyshimtë dhe me lidhje ndërkombëtare, këtë Joleza ja rrëfeu Pandit në chat.  Por bënë dhe një ngatërresë me emrat si duket për të ...

Lexo me teper »

Kreshnik Spahiu i shkruan Ramës: Ti nuk e di çfarë është transparenca dhe flirti

Shoku Edi Bën mirë të mos na nënvlerësosh. Aleanca KuqeZi është mësuar si të jetë një parti pasionante. Pasionet tona janë ato që na udhëheqin. Ne kemi marrë shembull anën pozitive të pasioneve të Sazan Gurit. Sigurisht, ne nuk bëjmë protesta për bishtat e ketrave. Ne ta tregojmë vendin, ne godasim vëlla. Ne blejmë veze, pasionet tona nuk duan t’ia ...

Lexo me teper »