Templates by BIGtheme NET

Inbox

‘Tani i Firenzes’ letër Donald Lu-së: ‘I lumtur që frymëzohesh nga Facebook-u im’

I dashur Donald L(ove)U Artan Gaçi jam. Por njihem dhe me emrin ‘Tani Firenzes’ në komunitetin e metalarëve dhe rrobaqepësve. Po të shkruaj i mrekulluar, sepse nuk e mendoja kurrë se do ishe ndjekësi im në Facebook. Sot mora vesh se kishe udhëhequr protestën e paharrueshme të shoqërisë civile, e cila zbriti në rrugë pasi unë bëra thirrje në Facebook-un ...

Lexo me teper »

Zbulohen SMS-të e politikanëve pas deklaratës së Metës

I dashur Karokarlo. Saimir Tahiri jam. Vetëm ti më kupton mua Karokarlo. Edhe unë njësoj si ty nuk dua që të shembet qeveria. Tani e gjetën këta? Në kulmin e sezonit të korrjes së jeshiles? Lanë nam. Shiko, meqenëse ai miku jonë i përbashkët na solli nga Italia dy copë Imsi-Catcher, këtë që e mbaj fshehur e vura sot në punë ...

Lexo me teper »

Rrëfimi prekës i Ramës: “U luta gjithë natën për vëllaun tim Erdogan”

I dashur Ditar! Për popullin vlla dhe për mikun tim Erdogan jam lutur gjithë natën si qeni. Lutjeve të mia i është bashkuar edhe Bushati. Unë u ula në divan ndeza një qiri dhe fillova me zë të them: ”Zoti ynë që je në qiell, unë nesër do shkoj në Librazhd, ardhtë Janaqi shëndoshë e mirë nga Patra. Fali ushtarët ...

Lexo me teper »

‘Portokalli’ i bën ofertë ambasadorit Lu: ‘Fillo punë tek ne më 21 Korrik’

Donald Lu çkemi lal?  E ke dëgjuar kohët e fundit atë shprehjen humor portokallie lal? Me siguri do ta kesh dëgjuar se e përdor shumë Joleza kur do t’u përgjigjet atyre që i shajnë veprën filozofike. Të drejtë ka , është mëkat të përbuzësh filozofinë vlla. Dëgjo vlla, ne duam t’i bëjmë një rikonstruksion emisionit Portokalli dhe unë si drejtor ...

Lexo me teper »

Letra romantike e Romana Vlahutin: ‘Më pëlqen të krruhem me Benin’

Përshndetje Mandi-FSHF. Jam Romana Vlahutin. Shiko Mandi, me thënë të drejtën kisha parë futbollistë ne televizor dhe gjithnjë kam vrarë mendjen pse nuk më prek njeri me dorë nga këta çunat seksi. Arsyen pse futbollistët duken aq seksi e zbulova ndërsa isha në fushë mes Erion Veliajt dhe Saimir Tahirit me shokë. Sekreti i bukurisë së një futbollistit është fanella ...

Lexo me teper »

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful