Templates by BIGtheme NET

Inbox

Letra romantike e Romana Vlahutin: ‘Më pëlqen të krruhem me Benin’

Përshndetje Mandi-FSHF. Jam Romana Vlahutin. Shiko Mandi, me thënë të drejtën kisha parë futbollistë ne televizor dhe gjithnjë kam vrarë mendjen pse nuk më prek njeri me dorë nga këta çunat seksi. Arsyen pse futbollistët duken aq seksi e zbulova ndërsa isha në fushë mes Erion Veliajt dhe Saimir Tahirit me shokë. Sekreti i bukurisë së një futbollistit është fanella ...

Lexo me teper »

Edi Rama zbulon urimet e mrekullueshme për datëlindje

I dashur ditar! Këto ditë kanë qenë ditë torture dhe tmerri. Të paktën kisha pritshmëri që datëlindja të më gjente të shlodhur pa halle e akuza që më kanë bërë me dhimbje kokë. Dhe me gjithë këto m’u desh të ikja në Francë që të sfilitesha nga lodhja. Sikur të mos kishte qenë buka me domate që mora me vete ...

Lexo me teper »

Baba Mondi pyet Keti Bazhdarin për shtatzaninë e Endri Fugës

E nderuar Keti Bazhdari. Nga deklarata juaj arrita të kuptoja shum gjëra. Më e rëndësishmja gjë që kuptova ishte se në Shkodër ka hyrë fuqishëm në treg bari hollandez. I keni dhënë shpjegim shumë gjërave me rëndësi në fushën e fesë, gëra të cilave nuk u jepej një shpjegim ose një zgjidhje. Përshembull unë kam kuptuar nga fakti që Krishti ...

Lexo me teper »

Rrëfimi prekës i gjyqtarit Çobo: Me denoncuesen diskutova reformën në drejtësi

Të nderuar bashkëvuajtësit e mi, unë gjykatësi Shyqyri Çobo, kam punuar së tepërmi këto kohë për thelbin e reformës në drejtësi. Për t’ia arritur kësaj gjëje,  më ka frymëzuar njëra që do ndahej nga burri. Unë si fillim i bëja moral “mos u ndaj nga burri mi, thjesht gjej dashnor dhe je rehat”. Ajo po digjej, burri se prekte me ...

Lexo me teper »

Joleza i shkruan ambasadorit Lu: ‘Jam e shqetësuar për nenin 69’

Xhaxhi Donald L(ove)U 🙂 Bukur e bëra me Love pz. <3                                         Të falenderoj shumë xhaxhi Donald Lu që ke besim tek ne. Direkt pas deklaratës suaj se duhet mbështetja nga të rinjtë për reformën, më ka shkruar tezja dhe më ka thënë: “Joleza, Lu kërkon mbfështetjen tënde, jepja”. Unë jam e gatshme të ta jap xhaxhi Donald. Madje jo vëtëm ...

Lexo me teper »

Flirti me futbollistin lëndoi ndjenjat e ministres Nikolla

Milena më dëgjon moj korbë? Lindita Nikolla jam. Isha atë ditë që prita ata futbollistët e kombëtares dhe të them të drejtën po mendoja për çupën në Francë sikur ta mpleksja me ndonjërin. Qejfi ma ka të më mplekset me atë futbollistin Mavraj. Imagjino do shkuajnë gazetat pastaj: “Ja pse vajza e Lindita Nikollës mban Ramazan”. Po nejse, po çmë ...

Lexo me teper »