Templates by BIGtheme NET

Inbox

Edi Rama zbulon urimet e mrekullueshme për datëlindje

I dashur ditar! Këto ditë kanë qenë ditë torture dhe tmerri. Të paktën kisha pritshmëri që datëlindja të më gjente të shlodhur pa halle e akuza që më kanë bërë me dhimbje kokë. Dhe me gjithë këto m’u desh të ikja në Francë që të sfilitesha nga lodhja. Sikur të mos kishte qenë buka me domate që mora me vete ...

Lexo me teper »

Baba Mondi pyet Keti Bazhdarin për shtatzaninë e Endri Fugës

E nderuar Keti Bazhdari. Nga deklarata juaj arrita të kuptoja shum gjëra. Më e rëndësishmja gjë që kuptova ishte se në Shkodër ka hyrë fuqishëm në treg bari hollandez. I keni dhënë shpjegim shumë gjërave me rëndësi në fushën e fesë, gëra të cilave nuk u jepej një shpjegim ose një zgjidhje. Përshembull unë kam kuptuar nga fakti që Krishti ...

Lexo me teper »

Joleza i shkruan ambasadorit Lu: ‘Jam e shqetësuar për nenin 69’

Xhaxhi Donald L(ove)U 🙂 Bukur e bëra me Love pz. <3                                         Të falenderoj shumë xhaxhi Donald Lu që ke besim tek ne. Direkt pas deklaratës suaj se duhet mbështetja nga të rinjtë për reformën, më ka shkruar tezja dhe më ka thënë: “Joleza, Lu kërkon mbfështetjen tënde, jepja”. Unë jam e gatshme të ta jap xhaxhi Donald. Madje jo vëtëm ...

Lexo me teper »

Flirti me futbollistin lëndoi ndjenjat e ministres Nikolla

Milena më dëgjon moj korbë? Lindita Nikolla jam. Isha atë ditë që prita ata futbollistët e kombëtares dhe të them të drejtën po mendoja për çupën në Francë sikur ta mpleksja me ndonjërin. Qejfi ma ka të më mplekset me atë futbollistin Mavraj. Imagjino do shkuajnë gazetat pastaj: “Ja pse vajza e Lindita Nikollës mban Ramazan”. Po nejse, po çmë ...

Lexo me teper »

McDonalds reagon për atentatin me sufllaqe ndaj Taulant Ballës

I dashur Shef Edi! Endri Transparenti jam. Sot është bërë nami. Taulant Ballës i ka bërë atentat me sufllaqe goca e Berishës në Romë. Taulanti është shumë i prekur sepse siç ka rrëfyer dhe në polici, ajo Argita e kishte porositur sufllaqen me shumë xaxiq dhe qepë. Por nuk është kjo më e rëndësishmja, unë po të shkruaj se në ...

Lexo me teper »

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful