Templates by BIGtheme NET

Inbox

Zbardhen diskutimet Rama-Meta për datëlindjen e Drini Zeqos

Transkipt i takimit Rama-Meta, pak orë para zhvillimit të ndeshjes Francë-Shqipëri: Troket dera: Tak Tak . Meta: Kush është? Rama: Jam Borëbardha. Meta: Na lër rehat Spartak Ngjela se kam takim me Ramën dhe bëhet xheloz po e takova me shokë të tjerë. (Rama hap derën ngadalë duke futur kokën në fillim.) Rama: O të vdes që do takim vetëm ...

Lexo me teper »

Fatmir Xhafaj falenderon Bleonën dhe Baba Mondin për votimin e reformës

Të nderuar qytetarë. Ju falenderoj për lutjet tuaja që kjo reformë të votohej. Nga emocionet ndërsa falenderoja të gjithë gazetarët dhe kameramanët, harrova shumë persona pa falenderuar të cilët kanë bërë të mundur realizimin e  kësaj reforme  dhe pa ta kjo reformë nuk do qe e mundur. Dua të falenderoj pafundësisht mamin, babin , motrën vëllanë, hallën, xhaxhin, tezen e ...

Lexo me teper »

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful