Templates by BIGtheme NET

Inbox

McDonalds reagon për atentatin me sufllaqe ndaj Taulant Ballës

I dashur Shef Edi! Endri Transparenti jam. Sot është bërë nami. Taulant Ballës i ka bërë atentat me sufllaqe goca e Berishës në Romë. Taulanti është shumë i prekur sepse siç ka rrëfyer dhe në polici, ajo Argita e kishte porositur sufllaqen me shumë xaxiq dhe qepë. Por nuk është kjo më e rëndësishmja, unë po të shkruaj se në ...

Lexo me teper »

Letra prekëse e prokurores amerikane për Spartak Ngjelën

Zoti Sparkat Ngjela si jeni?  A shtyhet ndopak tani që ika unë apo fare? Meqë ju kenë qenë i interesuar se çfarë bëra unë në Tiranë po të dërgoj gjithë interierarin e 5 ditëve të përmbledhur shkurtimisht. Në fakt në Shqipëri erdha se e kishte marrë malli shumë gjyshen dhe u bë pothuajse 1 muaj që më merrte çdo ditë ...

Lexo me teper »

Zbardhen diskutimet Rama-Meta për datëlindjen e Drini Zeqos

Transkipt i takimit Rama-Meta, pak orë para zhvillimit të ndeshjes Francë-Shqipëri: Troket dera: Tak Tak . Meta: Kush është? Rama: Jam Borëbardha. Meta: Na lër rehat Spartak Ngjela se kam takim me Ramën dhe bëhet xheloz po e takova me shokë të tjerë. (Rama hap derën ngadalë duke futur kokën në fillim.) Rama: O të vdes që do takim vetëm ...

Lexo me teper »

Fatmir Xhafaj falenderon Bleonën dhe Baba Mondin për votimin e reformës

Të nderuar qytetarë. Ju falenderoj për lutjet tuaja që kjo reformë të votohej. Nga emocionet ndërsa falenderoja të gjithë gazetarët dhe kameramanët, harrova shumë persona pa falenderuar të cilët kanë bërë të mundur realizimin e  kësaj reforme  dhe pa ta kjo reformë nuk do qe e mundur. Dua të falenderoj pafundësisht mamin, babin , motrën vëllanë, hallën, xhaxhin, tezen e ...

Lexo me teper »

Drejtoreshë Belinda shpjegon se si ndikojnë rrudhat, celuliti dhe piskatorja në një tender

E nderuar redaksi. Lexova shkrimin që kishit bërë për mua në lidhje me tenderin e Spitalit Amerikan dhe dua të sqaroj disa keqkuptime të vogla për tenderin. Sa për informacion, 1 mijë euro për person nuk është ndonjë shifër kushedi dhe unë do u shpjegoj fije për pe se për çfarë kanë ikur këto para për gjithësecilin prej tyre.  E ...

Lexo me teper »

Sensibilizimi i Edmond Tupes: Sokol Balla është natyrë xheloze, do dhe ai trëndafila

Voila të dashur miq. Voilaaaa Mund të japë opinion për trëndafilat djali i Rexhep Mejdanit, madje mund t’ia marrin të mirëqenë, por unë nuk kam vdekur akoma që aty ku më takon mua analiza, të ndërhyjë dhe Sazan Guri. Unë si Edmond Tupe di të shpjegoj hollësisht detajet dhe arsyet pse Ilir Meta i dërgoi 42 trëndafila blu Sokol Ballës. ...

Lexo me teper »