Vendosni fjalën kyçe....

sport

Manaj i padisiplinuar, Albasete e dënon

Sulmuesi i Komëbtares Rei Manaj është dënuar nga klubi i tij Albasete për shkak se ka thyer rregullat e disiplinës. Trajneri i tij është shprehur se e respekton vendimin e klubit dhe shpreson që ai të reflektojë dhe të jetë i gatshëm për ndeshjen e radhës. “Manaj ka thyer disiplinën…