Vendosni fjalën kyçe....

sport

Euro 2021 mund të luhet vetëm në një vend

E përditshmja franceze ”Le Parisien” raporton se “EURO 2020” e shtyrë, që është planifikuar të mbahet në verën e vitit 2021, nuk do të ndodhë në 12 vende të ndryshme siç ishte parashikuar më parë nga Mishel Platini. Pandemia COVID-19 shkatërroi planet fillestare dhe UEFA tani janë gati të bëjnë…