Vendosni fjalën kyçe....

Të Fundit

Policia jep detaje mbi aksidentin në Fier-Vlorë: Humb jetën 18-vjeçari, katër të tjerë të plagosur

Policia jep informacionin zyrtar mbi aksidentin e rëndë të ndodhur mesditën e sotme në austradën Fier-Vlorë. Mësohet se kanë mbetur të plagosur jo tre por katër persona dhe se një i pestë ka humbur jetën. Viktima është një 18-vjeçar me inicialet E.T.  “Rreth orës 14:30, në autostradën Levan-Vlorë, në afërsi…