Templates by BIGtheme NET

Tag Archives: barazim

Man.United dhe Chelsea ndajnë nga një pikë

Man.United dhe Chelsea kanë përfunduar në barazim 1-1 në një garë për vendet në kupat Evropiane ku diferenca është shumë e ngushtë. Ishin vendasit që shënuan të parët me ish-lojtarin e bluve Juan Mata në minutën e 11 të pjesës së parë. Sfida u barazua nga Alonso në minutën e 43 duke mbyllur pjesën e parë në barazim. NË pjesën ...

Lexo me teper »