Templates by BIGtheme NET

Tag Archives: skenderbeu

Skënderbeu mposht Flamurtarin, shtohen pretendentët për zonën Euro

Skënderbeu ka arritur të fitojë me rezultatin 2-0 ndaj Flamurtarit në Superligë. Pas disa rezultateve negative Skënderbeu morri 3 pikë të vlefshme të cilat i japin mundësinë të afrohet për një vend në Kupat e Evropës. Golat për “ujqërit e dëborës” u shënuan nga Krasniqi në pjesën e parë dhe Gjergji Muzaka në pjesën e dytë i cili shënoi nga ...

Lexo me teper »