Templates by BIGtheme NET

ME VIDEO/ Macron dhe kryeministri kanadez nuk i rezistojnë muzikës armene

Të krijohet ideja sikur pas kërcimit të Theresa May, tani edhe liderët e tjerë në botë janë duke treguar sesa ata dinë të vallëzojnë. 

Së fundmi  presidenti francez Emmanuel Macron dhe kryeministri kanadez Justin Trudeau janë shfaqur duke kërcyer  në një darkë në Armeni.
Videoja tregon dy udhëheqësit që kënaqen me mysafirët në një event në Jerevan, ndërsa kërcejnë me meloditë e muzikës tradicionale armene. Macron dhe Trudeau shfaqen  duke kërcyer edhe  valle tradicionale.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto