Templates by BIGtheme NET

Aksident me motor në Pukë, i riu në gjendje të rëndë

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident  në Pukë. Mësohet se ka ndodhur një aksident me motor. I lënduar nga ky aksident nga mbetur Çlirim Bukuroshi. Deri më tani raportohet se i riu është në gjendje të rëndë dhe po transportohet me helikopter drejt Tiranës. Aksidenti ka ndodhur në dalje të qytetit të Pukës, te Ura e Karatit. 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto