Templates by BIGtheme NET

Denoncimi: Policia fsheh ngjarjet kriminale në Laç dhe Vlorë

Ish-kryeministri Sali Berisha nëpërmjet një postimi në Facebook ka shpërndarë denoncimin e qytetarëve dixhital të cilët dëshmojnë se dy ngjarje kriminale të ndodhura në Vlorë dhe Laç janë fshehur nga policia.

Sipas denoncimin një ngjarje e plagosjes e ndodhur në Vlorë nuk është bërë e ditur nga policia. Ndërsa për ngjarjen në Laç, një personi maskat i kanë hyrë për herën e katërt në lokal dhe e kanë plaçkitur dhe dipas tij policia dhe prokuroria po fshehin provat.

Postimi i plotë:

Vlora dhe Laçi ne kthetrat e maskave!

Narkopolicia fsheh plaçkitjet dhe plagosjet nga maskat. Jane te Partise Siçiliste, i kemi tanet!!

Lexoni mesazhet e qytetareve dixhital. sb

“mrgjs doktore nje plagosje ka ndodhure dje ne qytetin e vlores afer kalit te trojes policia deri tani nk ka dhene asgje Prshendetie doktore dje reth ores 12 te nates eshte qelluare me arem dhe policia fshe ngjarjen sepse ka qene dhe djali i artur dobicit qe ju e keni permend dhe ne parlament dhe djali i ardi licaj krahu i majt i zani caushit”

“Miremengjesi z sali ketu ne lac u ba hera 4 qe me dalin me maska dhe policija nuk rago te lutem shkruje diqka ne fb se dhe gjetan gjetanit ja kan myll gojen edi rama me shoket sot ne 6 pa 10 te megjesit kan hy me maska ne nje lokal dhe kan rraf axhen tim po u bo hera 4 qe doll dhe policija dhe prokurori lacit meshefin provat te lutem anonim”

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto