Templates by BIGtheme NET

Pasi u shfaq tapë këtë herë Junker në konferencë me këpucë të ndryshme (VIDEO)

Presidenti i Komisionit Europian, Jean Claude Juncker, i njohur për historitë e tij me alkolin ka tërhequr sërish vëmendjen.

Pasi u shfaq në gjendje të dehur pak muaj më parë në Samitin G20,  këtë herë Junker në konferencë  ka dalë me këpucë të ndryshme. 

Ashtu siç shihet edhe në videon e mëposhtme një nga asistentet e tij i thotë ka veshur këpucë të ndryshme dhe ai largohet menjëherë nga konferenca.  Ai mban në konferencë shtypi një këpucë të zezë dhe një ngjyrë kafe.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*