Templates by BIGtheme NET

Tirana mundet nga Laçi

Laçi ka mundur me lehtësi Tiranën me rezultatin 2-1.

Kurbinasit kanë mbyllur takimin që pjesën e parë duke shënuar dy gola të shpejtë me anë të Shtubinës në minutën e 14’ dhe Fangaj në të 25’.

Për Tiranën rezultatin e ngushtoi Hasani në pjesën e dytë të takimit në minutën e 73’.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*