Templates by BIGtheme NET

Mariza Ikonomi nis karrierën e saj si aktore në Karaibe (FOTOT)

Një nga këngëtaret shqiptare me zërin më të ëmbël, Mariza Ikonomi, është shkëputur prej disa kohësh nga Shqipëria. Ajo nuk ka zgjehdur Europën për të jetuar dhe vazhduar karrierën e saj si këngëtare. Madje tani ajo i është futur edhe një zanati të ri, atij të aktrimit.

“Udhëtova në të gjithë Europën Veriore, ku edhe këndova. Ishte një eksperiencë shumë e bukur dhe po mendoj ta ribëj. Unë e ndjeja që duhej të shkëputesha dhe madje ndiej që ende duhet të shkëputem edhe më gjatë”, është shprehur këngëtarja për “Panorama Plus”. Konomi ka treguar se tashmë ka vendosur të jetojë në këtë vend. Mariza ka nisur atja karrierën si aktore, nga ku publikon shpesh foto me kostume nga shfaqje të ndryshme.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto