Templates by BIGtheme NET

Kur peshkimi nuk shkon si duhet (Video-Gazmore)

Peshkimi është hobi për shumë persona e për disa të tjerë mënyrë jetese.

Shpeshherë ky aktivitet shoqërohet me incidente gazmore.

Më poshtë keni një përmbledhje syresh që ju shkrijnë së qeshuri juve dhe me siguri edhe ata që kanë qenë të pranishëm.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto