Templates by BIGtheme NET

Kapet drogë në Gjirokastër, arrestohen dy të rinj

FNSH-ja e Gjirokastrës kap dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës.

Në pranga kanë rënë dy shtetas Armando Armaçi, 30 vjeç nga Kuçova, banues në Ksamil dhe Theodhori Lici nga fshati Grapsh, Dropull, 30 vjeç.

Rreth orës 17:00 janë konstatuar nga shërbimet e Fnsh që patrullojnë kufirin e gjelbër në këtë zonë.

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto