Templates by BIGtheme NET

Nga Katy Perry te Jennifer Lopez, VIP-at që u veshën më shëmtuar në “Grammy Awards” (FOTOT)

Mbrëmë ishte ceremonia e ndarjeve të çmime “Grammy” dhe shumë artistë nuk na zhgënjyen por disa të tjerë u shfaqën me veshjet më të çuditshme.

“The Mirror” ka mbledhur fotot me artistët e veshura më keq në “Grammy”-s dhe mes tyre janë edhe emra si Katy Perry, Kylie Jenner, Cardi B, madje edhe Jennifer Lopez. Po po, edhe JLo!

Sigurisht Cardi B kishte veshjen më të pazakontë mes gjithë të famshmëve, pasi dukej sikur ishte brenda një luleje dhe në kokë e në qafë ishte mbushur me perla, por për të ecur në tapet të kuq iu desh ndihma e bashkëshortit dhe e katër personave të tjerë.

Jennifer Lopez nga ana tjetër ishte surpriza e mbrëmjes, pasi nuk pritej mb=rritja e saj në Los Angelos, por për fat të keq këngëtarja përfundoi duke i bërë të tjerët të kthejnë kokat nga ajo  për arsyen e gabuar. Fustani i saj u komentua si një këmishë dhe i përkryer për të ecur me të në shkallën e palestrës.

 

Cardi B

Cardi B dhe Offset

Cardy B dhe Offset

Kylie Jenner

Kylie Jenner dhe Travis Scot

Kylie Jenner dhe Travis Scot

Jennifer Lopez

Joy Villa

Joy Villa

Katy Perry

Katy Perry

Katy Perry

Toni Braxton

Toni Braxton

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*