Templates by BIGtheme NET

Stilistët nuk pranonin t’i bënin fustanin por Bebe Rexha paraqitet si princeshë në “Grammy Awards” (FOTOT)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha pak ditë përpara ceremonisë së ‘Grammy Awards’ u ankua se asnjë stilist nuk pranonte të dizenjonte veshjen e saj për shkak të përmasave të saj.

Por pavarësisht kësaj, mbrëmjen e kaluar në tapetin e kuq, Bebe u shfaq si një princeshë.

Fustani i saj tërësisht i kuq dhe me xhufka, ishte i firmës së famshme “Monsoori”.

Shumë artistë i dolën në krah Bebes pas deklaratës së saj se stilistët nuk e merrnin përsipër për shkak se ajo konsiderohej e shëndoshë.

Bebe ishte e nominuar për dy çmime në eventin e mbrëmshëm të ceremonisë së 61-të Grammy Awards.
Megjithëse nuk ka arritur të marr asnjë çmim, Bebe Rexha është kënaqur shumë duke thënë se fitore për të janë edhe nominimet. Një nga çmimet për të cilat u nominua Bebe “artistja e re më e mirë” e fitoi këngëtarja tjetër me origjinë shqiptare Dua Lipa.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto