Templates by BIGtheme NET

Protestoi te kryeministria, policia arreston 80-vjeçarin nga Lezha

Policia e Lezhës ka arrestuar një 80-vjeçar i cili protestoi ditën e djeshme para kryeministrisë. Ndue Fuga është personi i 16 në listën e të ndaluarve nga policia si pjesëmarrës në protestën e 16 shkurtit.

Fuga është marrë në banesën e tij në Fishtë dhe është nisur drejt Tiranës.

Mbrëmjen e djeshme policia arrestoi edhe Florenc Hoxhën ish-drejtuesin e policisë bashkiake si pjesëmarrës në protestë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*