Templates by BIGtheme NET

“This is Spartaaaa”, si u mbush rrjeti me meme për protestuesin me shtizë

Kaluan disa orë pas protestës së djeshme, kur në rrjet, në orët e mbrëmjes së 16 shkurtit, nisën të vërshojnë disa meme.

Në qendër të tyre qe një protestues duke hedhur shtizën.

Protestuesi me shtizë frymëzoi ideatorët, të cilët shfrenuan fantazinë dhe sollën krijimet e mëposhtme:

Fotoja reale është kjo e mëposhtmja:

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*