Templates by BIGtheme NET

Chelsea rikthehet te fitoret, mposht Fulham në shtëpi

Blutë e Londrës janë rikthyer te fitoret në kampionatin anglez të futbollit. Ditën e sotme të besuarit e Sarrit fituan në transfertë ndaj Fulham me rezultatin 1-2.

Golat për Chelsea u shënuan nga Higuain dhe Jorginho ndërsa për Fulham shënoi Chambers.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*