Templates by BIGtheme NET

Dhuna ndaj arbitrit në Kamëz, shoqërohen 20 persona, mes tyre edhe presidenti i klubit

Pas dhunës në fundin e ndeshjes mes Kamzës dhe Laçit, janë arrestuar rreth 20 persona që kanë lidhje me ngjarjen e paparecedentë, ku arbitri Eldorian Hamiti u godit barbarisht në mes të fushës.

Burime policore thanë për gazetën“Panorama Sport”  se mes të shoqëruarve është edhe presidenti i Kamzës, Naim Qarri.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*