Templates by BIGtheme NET

Kamza barazon me Laçin, tifozët hyjnë në fushë dhe dhunojnë arbitrin

Sfida me Kamzës dhe Laçit ka përfunduar në barazim por goli i shënuar nga miqtë me penallti nuk është pranuar në tribuna.

Në Kamëz në përfundimin e sfidës mes Kamzës dhe Laçit, ka ndodhur një ngjarje e paprecedentë.

Tifozët e Kamzës kanë hyrë në fushën e lojës dhe kanë goditur arbitrin Eldorian Hamiti.

Stjuartët kanë hyrë në fushën e lojës dhe kanë shmangur dhunën e mëtejshme.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*