Templates by BIGtheme NET

Ajaks mposht Realin në pjesën e parë

Ajaksi kryeson nga pjesa e parë në sfidën me Real Madrid.

Me revanshin e dy golave, holandezët kanë mposhtur madrilenët në pjesën e parë dhe tashmë pritet kundërpërgjigjja e galaktikëtve.

 Aktualisht, Ajaksi po kryeson 3-2 me gjithë rezultatin e ndeshjes së parë në Amsterdam.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*