Templates by BIGtheme NET

Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset i riu

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak çaste më parë tek stadiumin “Dinamo”, ndërsa nga të dhënat e para raportohet për një të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa një person ka mbetur i plagosur, por fatmirësisht theksohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ndërkohë ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e motiveve.  Sipas të dhënave të para, i plagosur ka mbetur një shtetas rreth 30-vjeç dhe për pasojë ka marrë plagë në këmbë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto