Templates by BIGtheme NET

Turqi ndëshkon kuq e zinjtë

Është zhbllokuar sfida në “Loro Boriçi” nëpërmjet Shqipërsisë dhe Turqisë.

Të parët që hapën sfidën janë Turqit që shënuan pas një gabimi në mbrojtje të Djsimsitit duke bërë të mundur epërsinë.

Ndërkohë kombëtarja ka pasur raste të mira për gol por nuk janë shfrytëzuar si duhet nga sulmuesit.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto