Templates by BIGtheme NET

LIVE/ Zhbllokohet sfida, Sadiku shënon ndaj Andorrës

Është zhbllokuar sfida mes Andorrës dhe Shqipërisë.

Ka qenë një gabim i portierit vendas i cili i dhuroi një top Sadikut i cili e pati të lehtë për të shënuar në portën e boshatisur.

Ekipi jonë kombëtar ka dominuar gjatë gjithë minutave që po luhen në Andorra.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*