Templates by BIGtheme NET

Shqipëria fiton me tre golësh ndaj Andorrës

Shqipëria ka marrë një fitore të lehtë ndaj Andorrës në transfertë për eleminatoret Europ 2020.

Më një gol në pjesën e parë dhe dy në pjesën e dytë, kuq e zinjtë morën tre pikë të vlefshme në garën për kualifikim.

Golat u shënuan nga Sadiku në pjesën e parë dhe më pas Balaj dhe në përfundim shënoi Abrashi.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*