Vendosni fjalën kyçe....

Tentuan të përdhunonin shtetasen amerikane në Petrelë, arrestohen 2 të rinj


Dy të rinj janë arrestuar nga policia sot pas tentativës për të përdhunuar një shtetase amerikane në rrugët e Petrelës.

Në pranga kanë renë shtetasit Gesjon  Gjoshi 24 vjeç dhe Artur  Hyka 19 vjeç, raporton BalkanWeb.

2 djemtë kanë tentuar të përdhunojne 28 vjeçaren, e cila është amerikane, në një prej rrugëve të Petreles ku ajo ishte këmbësore. Pas kësaj vajza njoftoi policinë dhe te rinjtë u arrestuan në Farkë.


Rregjistrohu
Më njofto
guest
0 Komente
Reagimet
Shikoni të gjitha komentet