Templates by BIGtheme NET

Krim i rëndë familjar në Prishtinë, ekzekuton bashkëshorten e nusen e djalit më pas vetëvritet

3 persona kanë humbur jetën në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë, pas pas mesdite.

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në lagjen Dardania ku një person ka qëlluar për vdekje bashkëshorten, nusen e djalit dhe më pas është vetëvrarë.

Sipas fqinjëve të autorit të dyshuar të krimit të trefishtë, ai kishte probleme mendore, raporton Lajmi.net.

Krimi i rëndë është pohuar edhe nga prokuroria dhe policia e Kosovës që po hetojnë për zbardhjen e dinamikës se ngjarjes së rëndë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto