Templates by BIGtheme NET

2 gola në 2 minuta, Liverpuli trondit Barcelonën në “Anfield Road”

Liverpuli ka shënuar eedhe golin e tretë brenda dy minutash, duke vënë në vështirësi serioze Barcelonën.

Pas disa rastesh të humbura nga ana e katalanasve, anglezët kanë gjetur golin e dytë dhe të tretë me anë të Vijnaldum.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*