Templates by BIGtheme NET

Barcelona në shok, pëson golin e katërt

Barcelona ka pësuar edhe golin e katërt dhe është me një këmbë jashtë Ligës së Kampionëve.

Ka qenë një përhumbje e mbrojtjes së Barcelonës që i ka lejuar Origit që të shënojë golin e katërt të takimit.

Kur kanë mbetur edhe pak minuta nga koha e rregullt, Liverpuli është me një këmbë në finalen e madhe, që do ishte e dyta radhazi pas asaj të humbur vitin e shkuar ndaj Realit të Madridit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*