Templates by BIGtheme NET

Champions/ Ajax e mbyll në avantazh të dyfishtë pjesën e parë kundër Tottenham

Ajax e ka mbyllur në avantazh të dyfishtë pjesën e parë të takimit të kthimin kundrejt Tottenham në gjysmëfinale të Champions League.

Me gola të de Ligt dhe Ziyech Ajaks është shumë pranë finales.

Sfida e parë në Londër përfundoi me fitoren e Ajax me rezultatin 1-0.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*