Templates by BIGtheme NET

Pas 1 muaji e gjysmë Çesk Millja rikthehet në prefekturën e Shkodrës

Valdrin Pjetri dhe Çesk Millja

Gjatë ditës së sotme është  liruar nga detyra prefekti i Shkodrës, Valdrin Pjetri, pasi do të garojë për kryetar bashkie në këtë qytet.

Vendin e tij e ka zënë prefekti i ri i qarkut  Çesk Millja.

Mirëpo, ky i fundit nuk është emër i panjohur për prefekturën e Shkodrës, pasi në vitin 2017 u emërua nga kryeministri Rama në krye të saj dhe u largua për shkak se do të ngarkohej në një pozicion të rëndësishëm.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*