Templates by BIGtheme NET

Juventus ka gati afrimin e radhës, akord me lojtarin e Lazios

“Sky Sport”, se bardhezinjtë kanë gjetur akordin me agjentin e Sergej Milinkoviç-Saviç i cili aktivizohet te Lazio.

Prej kohësh, mesfushori serb i Lacios është në dëshirat e Juventusit, dhe duket se vetëm nga sezoni tjetër ai do të jetë në stofin e bardhezinjve.

Siç bëhet me dije nga Italia, akordi është arritur me vetë lojtarin, ndërsa tani Paratiçi është gati të negociojë me presidentin Lotito, i cili një vit më parë nuk pranonte oferta më pak se 100 milionë euro

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*