Templates by BIGtheme NET

Disa nga memet më të bukura të javës, për Ramën dhe Gjinushin

Autor Genc Sejko

Dy nga ngjarjet e kësaj jave kanë qenë letrat e Edi Ramës dërguar Lulzim Bashës dhe zgjedhja e Skënder Gjinushit në krye të Akademisë së Shkencave, teksa garonte me vetveten.

Një sërë memesh kanë mbushur rrjetin, mes të cilave spikasin këto më poshtë.

Autor Genc Sejko

Autor Genc Sejko

Autor “Brryli Broadway”

Autor “Brryli Broadway”

Autor “Brryli Broadway”

 

 

 

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto