Templates by BIGtheme NET

Helikopteri përplaset me pallatin në Manhattan

Një helikopter u rrëzua nga një gradaçelë në Manhattan raporton departamenti i zjarrfikëses në Nju Jork.

Përplasja ka ndodhur në zonën 51st Street dhe në 7 Avenue, pranë sheshit të njohur Times Square.

Departamenti i Zjarrëfikësve të New Yorkut e quan alarm të nivelit të dytë aksidentin e helikopterit me gradaçelën. 

Sipas departamentit, nuk ka viktima deri më tani.

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*