Templates by BIGtheme NET

Si dukeshin disa nga aktorët tuaj të preferuar në rininë e tyre (Fotot)

Whoopi Goldberg

E keni menduar ndonjëherë si dukeshin disa nga aktorët tuaj të preferuar kur ishin të rinj.

Hollivudi është i mbushur me emra aktorësh të cilët e kanë nisur karrierën e tyre që fëmijë.

Me siguri që i njihni emra të tillë si Steve Martin, Leslie Nielsen apo Christopher Walken.

Më poshtë keni një galeri fotosh të disa prej aktorëve të njohur dhe si janë dukur ata kur kanë qenë të rinj.

Helen Mirren

Kathy Bates

Sigourney Weaver

Glenn Close

Steve Martin

Louis de Funès

Christopher Walken

Leslie Nielsen

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*