Templates by BIGtheme NET

Kualifikueset për Euro 2020, formacionet me të cilat përballet kombëtarja ndaj Moldavisë

Janë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjen ndërmjet Shqipërisë dhe Moldavisë e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Edi Reja ka zgjedhur të luajë me skemën taktike 4-3-3.

Tekniku italian ka ndryshuar repartin e sulmit ku do të luajë dyshja Uzuni  – Sadiku.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*