Templates by BIGtheme NET

Ndau Cooper me Shayk? Lady Gaga ka një mesazh për fansat (VIDEO)

Po, Bradley Cooper dhe Irina shayk kanë marrë rrugë të ndryshme dhe janë drejt ndarjes. Këngëtarja Lady Gaga është konsideruar fajtore për ndarjen e tyre në rrjetet sociale dhe mediat e shoëbizz-it.

Por përpara se të këndonte këngën e saj “Shallow”, gjatë një shfaqjeje në Las Vegas, Gaga iu drejtua publikut me disa fjalë.

Ajo filloi të fliste për komunitetin LGBT dhe se si fotografitë e saj në fillim i komentonin si “shumë gay”.

“Më kujtohet duke thënë: Unë nuk e shoh në këtë mënyrë por ka njerëz gay në këtë botë. Ata më thanë që kjo s’do ecte dhe u përpoqën të më nryshonin. Por unë kurrë nuk i lashë. dhe e dini pse? Sepse mendova se ata ishin të cekët.”, vijoi këngëtarja 33-vjeçare.

Në fund të këtij fjalimi të shkurtër, Gaga shtoi: “Ah edhe diçka, tregohuni të sjellshëm ose zhdukuni”.

Mediat e kanë marrë këtë fjalinë e fundit, si një mesazh për kritikët që fajësojnë atë për ndarjen e çiftit Cooper-Shayk.

Kur performanca e Gaga-s dhe Cooper në “Oscars” tërhoqi shumë vëmendje për shkak të afrimitetit të tyre, këngëtarja u detyrua të sqaronte publikun se ajo nuk kishte asnjë lidhje dashurore me aktorin.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*