Templates by BIGtheme NET

Aksident i rëndë në Elbasan, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur sot në aksin rrugor Librazhd-Elbasan. Mësohet se një motor dhe një makinë janë përplasur pranë fshatit Mirakë, duke lënë të plagosur dy persona.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal të Elbasanit, ku njëri prej tyre, drejtuesi i motorit, ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Policia ndërkohë ka nisur hetimet dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*