Templates by BIGtheme NET

Basha në bashkëbisedim urgjent me gazetarët në 13:30

Kreu i PD-së, Basha, ka thirru një bashkëbisedim me gazetarët në orën 13:30 në selinë blu.

Më herët, presidenti Meta njoftoi një konferencë të jashtëzakonshme për mediat në orën 17:00 në presidencë.

Kryeministri Rama foli në Parlament duke deklaruar se nuk tërhiqet nga zgjedhjet e 30 qershorit dhe se presidenti e kishte humbur të drejtën që të qëndronte në zyrë.

MUND TË KOMENTOSH

avatar
  Subscribe  
Më njofto