Templates by BIGtheme NET

Të shtëna me armë në Laç, humb jetën i riu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Laç ku pas të shtënave me armë zjarri ka mbetur i vrarë një person.

BalkanWeb raporton se viktima është Viktor Shkorreti 22 vjeç.
Ende nuk është bërë identifikimi autorit dhe policia po punon për zbardhjen e rrethanave të plotë të kësaj vrasje.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Gjykatës së Laçit.

Nuk janë ende të qarta motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*