Templates by BIGtheme NET

Taulant Xhaka i propozon për martesë të dashurës, por bën një gabim (FOTO)

Kjo verë do të mbetet gjatë në kujtesën e Taulant Xhakës dhe të dashurës së tij Arbnora Nuredinit.

Gjatë pushimeve verore, Xhaka ka gjetur rastin për t’i propozuar për martesë Arbnorës dhe ajo i tha “PO”.

Por ka një detaj për të qeshur në mënyrën se si futbollisti i ka propozuar partneres. Sikurse shihet në foton e publikuar nga vetë Xhaka, ai unazën në vend që ta drejtonte nga Arbnora që ajo ta shikonte, e ka drejtuar nga vetja.

Megjithatë duket se Arbnora as nuk e ka menduar këtë detaj, në ato momente kaq emocionuese për të. Ajo duket e surprizuar në foto.

Kështu duhej ta kishte mbajtur unazën Xhaka:

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*