Templates by BIGtheme NET

Roma dhe Napoli gati për një shkëmbim lojtarësh

Roma dhe Napoli po përpiqen për të gjetur akordin për një shkëmbim mes dy lojtarëve.

Siç raporton “Sky Sports”, mesfushori Amadu Diavara nga Napoli, kartoni i të cilit vlerësohej 20 milionë euro, do të kalojë tek Roma, ndërsa tek napoletanët pritet që të kalojë Kostas Manolas.

Klauzola e grekut ishte 36 milionë euro, dhe kështu, presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis do të paguajë edhe 16 milionë të tjera para në dorë tek Roma

 

Komento

Adresa e email nuk do te publikohet. Fushat jane te domosdoshme *

*